Chytrý marketing e-shopu nebo webu pomocí témat – Jakub Hladký

“Často na jednom projektu PPC specialista neví, co dělá SEO oddělení, natož lidé mající na starost newslettery. To snižuje výkonnost.”

Čo s tým? To nám povie Jakub Hladký z Brilo.cz.

Jakub, čo robíte v Brilo.cz a aká je tvoja pozícia?

Na WordPressu stavíme klientům weby, já mám na starost jejich marketing. WP je pro mě řešením problémů s weby na custom CMS.

 

O čom v skratke bude tvoja prezentácia?

Jednotlivé kanály internetového marketingu jsou spojené nádoby a měly by se vzájemně doplňovat a posilovat. Často ale na jednom projektu PPC specialista neví, co dělá SEO oddělení, natož lidé mající na starost newslettery. To snižuje výkonnost. Témata jsou snadným a užitečným jednotícím prvkem, který pomáhá s návaznostmi a navíc pomáhají srozumitelně prodávat zboží i služby.

Čo ty a e-commerce?

Internetovým marketingem se zabývám od roku 2007. V průběhu své praxe jsem pracoval v agentuře jako senior e-commerce specialista a roky jsem se živil jako konzultant online marketingu na volné noze. Podílel jsem se na velkých nadnárodních projektech, na marketingu známých internetových obchodů, i propagaci úspěšných webů. V loňském roce jsme s kolegy založili firmu Brilo Team. Vyrábíme špičkové weby na WordPress a staráme se o jejich marketing.

Z osobní zkušenosti vím, jaké to je vést firmu, starat se o zaměstnance i platit za propagaci. Online prostředí mne naučilo strategicky uvažovat a dívat se na svět optikou zákazníků a také neustále vyhodnocovat skutečný přínos každé koruny vynaložené na marketing.

 

Jakuba ste mohli stretnúť v Marketing & Media Club VŠE Praha, v Jihočeské hospodářské komory Písek, na Eshopvikend.cz či Čtvrtkon. Svoje znalosti nám príde odovzdať aj na WordCamp 😉

 

Kúpiť lístok

 

Ako wamp-up si môžete pozrieť prednášku Jakuba s Tomášom o Základoch marketingu 🙂