CONTRIBUTORS DAY 30.4.2017 – čo, prečo, ako, kde

Contributor Day je druhým dňom WordPress konferencie WordCamp Bratislava 2017.
Zaži WordPress komunitu naplno a príď sa stretnúť s ostatnými nadšencami, ktorí WordPress nielen používajú ale aj aktívne tvoria.

Ak budeš vládať a budeš mať chuť, príď v nedeľu 30.4. na Contributor Day, kedy môžeš priamo prispieť k tvorbe WordPress a nezištne tak niečo vytvoriť aj pre ostatných používateľov WordPress.

Budeme prekladať WordPress do slovenčiny, fixovať WordPress bugy, zlepšovať WordPress, či plánovať ďalšie WordPress eventy ako sú WordCampy a meetupy.

Minulý rok mal Contributor Day veľký úspech a aj vďaka nemu vznikli meetup skupiny, ktoré v rôznych mestách po Slovensku organizujú meetupy, na ktorých sa rozprávajú o spoločnej téme – WordPress. Rozhodne si tak nenechaj ujsť aj tohtoročný Contributor Day a podpor komunitu WordPress napríklad aj takýmto spôsobom!

 

O čom je Contributor day?

Na Contributor day Ti ukážeme, ako môžeš prispieť k tvorbe WordPress.

Contributor Day nie je iba pre skúsených high level používateľov WordPress a programátorov. Práve naopak, aj menej skúsený používateľ a fanúšik tohto open source systému sa tu dozvie mnohé zaujímavé a užitočné informácie. Na Contributor Day si každý vyberie skupiny podľa zamerania, v ktorej počas dňa spoločne prispievajú do komunity riešením aktuálnych problémov. Skupín je viacero, určite si medzi nimi nájdeš tú svoju. Medzi najpočetnejšie skupiny na našom Contributor Day patria preklady, dokumentácia, design, témy, pluginy, jadro WordPress, podpora, ale existujú aj ďalšie.

 

Prečo?

WordPress je open source systém vyvíjaný tisíckami ľudí po celom svete a Ty máš možnosť pridať sa k nim! Ak používaš WordPress či dokonca na ňom zarábaš a prináša Ti zisk, určite chceš aby sa vyvíjal aj naďalej.

Ak aj teba štve, že tvoj obľúbený plugin či téma nie je v slovenčine, príď na Contributor Day a ukážeme ti, ako to môžeš zmeniť.

 

 

Ako?

Na Contributor Day sa stretneme, sadneme si k stolom a pokúsime sa spraviť tentokrát niečo my pre WordPress. Prines si preto so sebou notebook a nabíjačku 😉

Neboj, všetko ti ukážeme.

 

Kde?

Contibutor Day sa uskutoční v priestoroch nového coworkingu v PS:Digital. Priestory sa nachádzajú cca 15 minút pešo od Ekonomickej univerzity.

Adresa:
Šustekova 5
85104 Bratislava

 

Kedy?

30.4.2017 v nedeľu od 9 – 16h.