Organizátori

Na organizovaní WordCamp Bratislava 2017 sa podieľajú:

Karol Vörös

Ako tvorivý človek som sa našiel najmä v marketingu. Mojou špecializáciou je návrh webu, tvorba obsahu a celkový product/business development. Vo WordPress sa špecializujem na e-commerce weby a pomáham s organizovaním stretnutí komunity. Aktuálne pracujem pre GraviFit a Webglobe – Yegon.

Natália Mattielighová

Od 2007 organizuje MFF Cinematik Piešťany, kde po prvý krát pracovala s WordPress. Od roku 2013 pracuje aj ako project manager pre Foliovision. Príležitostne sa venuje vlastným projektom, ktoré môžu ale nemusia súvisieť s WordPress.

Katarína Novotná

Venujem sa WordPressu už nejaký ten piatok. Môžete ma stretnúť na pravidelných WordPress meetupoch v Bratislave, ktoré pomáham aj organizovať.

Lukáš Franko

Kreatívec s kopou nápadov v hlave, ktorý kreslí myšlienkové mapy. Navrhujem, vizualizujem a realizujem mapu digitálnych stratégií zameraných na sociálne média. Mojim poslaním je inšpirovať druhých, aby robili to, čo ich baví, boli sami sebou a nechali si za to platiť. Do WordPress som sa “zabuchol“ keď som vďaka blogu a stránke získal prvých fanúšikov, klientov, ale aj kamarátov.