Sponzori

Platinum

Webglobe – Yegon

Webglobe – Yegon

Webglobe – Yegon patrí medzi popredných poskytovateľov hostingových služieb na Slovenku. Skvelú dostupnosť a vysokú spoľahlivosť využívajú najmä podnikatelia a ich biznis weby. V ich portfóliu nájdete hosting pre všetky weby – od zdieľaného webhostingu, cez virtuálne servery až po cloudové služby. Samozrejmosťou je aj špeciálny zdieľaný webhosting vyladený pre WordPress.

WooCommerce

WooCommerce

37% of all online stores are powered by WooCommerce. Built on WordPress, WooCommerce is a fully customizable, open source eCommerce solution.

Whether you’re selling a few handcrafted items to a niche market, taking an existing business online, or going global with an enterprise level eCommerce business – WooCommerce will get you set up and selling fast and scale securely as you grow. Plus your content will be forever yours and customizable down to the finest button color.

Developed and supported by a distributed team, WooCommerce is powered by Automattic, the creators of WordPress.com.

Jetpack

Jetpack

Transform how you work with your WordPress sites and rest easy knowing they’re always firing on all cylinders. Jetpack connects your site to the global services, community, and support provided by WordPress.com so you can focus on the stuff that matters.

Jetpack automatically shields your site from the unwanted attention of spammers, hackers, and malware, while real-time sync and backup means you don’t have to worry about data loss. Straightforward traffic-building tools help you attract the attention of readers and search engines. Pages and videos are delivered at high speed from a global, ad-free content delivery network.

Jetpack sends new content directly to your subscribers’ inboxes and shows readers related content, helping you increase page views per visitor and boost ad revenue. Whenever you need it, you can rely on priority support from our global team of WordPress experts to ensure a friction-free experience for your visitors — and for you.

Make your site work for you. Get your Jetpack today at Jetpack.com

Gold

ELBIA hosting

ELBIA hosting

ELBIA je popredný slovenský poskytovateľ webhostingových a serverových služieb. Od roku 2007 pomohla stovkám klientov, zaregistrovala tisícky domén a vyhovela miliónom požiadaviek. Popri hostingových a doménových produktoch prevádzkuje aj špičkovú cloudovú platformu na poskytovanie vlastných webhostingových služieb. Sponzoringom komunitných akcií a finančnou a materiálnou podporou open source softvéru prispieva k rozvoju hlavne slovenského webového priestoru.

Webikon

Webikon

Špecializujeme sa na komplexné WordPress projekty. Vytvoríme vám web „na kompletku“. Myslíme to vážne. Začneme spoločne prvou kávou na stretnutí a neskončíme ani po jeho finálnom spustení. Všetko poctivo a profesionálne, tak ako sa patrí.

Viac nájdete na stránke Webikon.sk

Boosterberg

Boosterberg

Boosterberg je inteligentný nástroj na automatizáciu boostovania Facebook príspevkov. Pokiaľ spravujete Facebook stránky a chcete promovaním príspevkov dosiahnuť čo najlepší reach, engagement alebo hoci traffic na váš blog, Boosterberg vám maximalizuje efektivitu vynaloženého budgetu a zároveň ušetrí až 90% času, ktorý by ste inak strávili analyzovaním výkonu príspevkov a manuálnym klikaním.
Či ste začiatočník alebo Facebook marketing expert, využite celé vaše know-how, nastavte si boostovacie pravidlá a potom už len sledujte, ako sa reklamy zapínajú a vypínajú automaticky počas celého trvania kampane.

Vyskúšajte Boosterberg 30 dní zdarma.

—-EN—-

Boosterberg is the ultimate tool for automated boosting of Facebook posts. It helps you optimize reach, engagement, or even traffic to your website while saving up to 90 % of your time. Also, because we love Facebook advertising, we bring you our knowledge and latest trends in our Facebook Ads Academy – check it out now!

GoDaddy

GoDaddy

GoDaddy Pro is a free membership program for web developers, designers & agencies. It offers exclusive tools to help onboard, manage and maintain multiple clients and their sites fast and easy. With GoDaddy Pro tools, you can easily shop for your client, monitor their sites, and manage their products from a single dashboard. Additionally, your membership includes advanced 24/7 technical support and rewards for recommending GoDaddy to your clients.

You can use GoDaddy Pro with all of GoDaddy’s newly refreshed hosting products, including Managed WordPress, cPanel shared hosting, our brand new cloud product, and our virtual and dedicated solutions.

And, always get the best price on GoDaddy products with your “30% off list price” member benefit.

Learn more about GoDaddy Pro.

Silver

MojAndroid.sk

MojAndroid.sk

MôjAndroid.sk je najčítanejší portál o Androide a jeden z najväčších WordPress webov na Slovensku. Na webe nájdete aktuálne novinky a informácie o systéme Android, pravidelné testy Android telefónov a tabletov. Každý deň pribúdajú recenzie, zaujímavé tipy a triky na Android aplikácie a hry.

Learn2Code

Learn2Code

Learn2Code je vzdelávací projekt zameraný na výučbu digitálnych zručností, v rámci ktorého učíme ľudí designovať a programovať moderné webstránky a mobilné aplikácie a robiť online marketing.

 

 

Dognet

Dognet

Affiliate sieť DOGNET zastrešuje viac ako 140 SK a CZ kampaní postavených na modeli CPA, teda cost-per-action.

Stačí si vybrať 🙂 V sieti máme stovky publisherov, ktorých weby sú postavené na WordPress. Tešíme sa aj na vás.

WPML

WPML

WPML premení webové stránky WordPress na viacjazyčné. Funguje s doplnkami na ukladanie, SEO a e-komerciu a umožňuje vytvoriť kompletne viacjazyčné stránky. WPML posilní jednoduché blogy ako aj firemné a podnikové stránky. WPML umožňuje používateľom preložiť na stránke všetko: obsah, ponuky, miniaplikácie a dokonca texty v motíve a doplnkoch. WPML sa využíva na viac než 500 000 komerčných webových stránkach po celom svete.

Ďalšie informácie o možnostiach viacjazyčných stránok nájdete na stránke WPML.org

Hľadáme talenty. Ak ste inteligentný programátor, budeme radi, ak sa s nami spojíte na tejto stránke: http://wpml.org/home/were-hiring/.

*****

WPML turns WordPress websites multilingual. It works with caching, SEO and E-Commerce plugins, and allows the building of complete multilingual sites. WPML powers simple blogs as well as corporate and enterprise sites.
WPML allows users to translate everything in the site, including content, menus, widgets and even theme and plugin texts. WPML powers over 500,000 commercial websites from all over the world. More information about going multilingual can be found at WPML.org

We are looking for talent. If you are a smart programmer you are welcome to contact us here: http://wpml.org/home/were-hiring/.

Bluehost

Bluehost

Bluehost has been a WordPress partner since 2005 and powers over 1 million WordPress sites worldwide. Their objective is to help customers, whether novice or pro, create a thriving online presence at an affordable price. With a team of in-house tech experts available 24/7, Bluehost dedicates time and resources to providing the best support and services in the industry. Join millions of other site owners and see what Bluehost can do for you and your online presence.

Vizio

Vizio

Vizio je digitálne štúdio. Vyrábame funkčné webové riešenia postavené na WordPress a ďalších technológiách. Staráme sa o efektívny online marketing. Chcete s nami spolupracovať? Napíšte na ahoj@vizio.sk.

WP Academy

WP Academy

Sme WordPress špecialisti, ktorí ťa naučia spraviť si vlastnú webovú stránku. Odovzdáme ti naše skúsenosti, aby si aj ty mohol byť úspešný v online. S WordPress pracujeme od roku 2008, staráme sa o jeho slovenský preklad a organizujeme stretnutia WordPress komunity po celom Slovensku. Nájdeš nás na https://wpacademy.sk.

 

 

Médiálny sponzori / BRONZE

Kurzy, školenia, štúdium

Robime.it je portál pre IT ľudí, ale aj pre tých, ktorí s IT úzko spolupracujú – konzultanti, finančníci, obchodníci, personalisti, marketéri, apod. Nájdete u nás pracovné ponuky, tipy a rady ako sa ďalej posunúť v kariére a pohľad do sveta informačných technológii.